Stolarz Poznań

Meble wykonane przez stolarza zamiast gotowych rozwiązań to możliwość wyposażenia dowolnych i biurowych wnętrz zgodnie z ich przeznaczeniem. Stolarz Poznań stworzy dla Ciebie meble na wymiar, realizując oczekiwania Klientów. Również Twój dom lub biuro mogą zyskać na estetyce i funkcjonalności dzięki współpracy z naszymi specjalistami.

Wszechstronny stolarzstolarz Poznań

Owocna współpraca ze stolarzem to możliwość decydowania o szczegółach, które mają znaczenie na każdym etapie realizacji. Możesz wybrać rodzaj zabudowy, gatunek drewna lub inny materiał, z którego wykonamy meble, kolor frontów oraz inne detale:

 1. mebli kuchennych – w przygotowanej na zamówienie kuchni znajdzie się dokładnie to, czego potrzebujesz do wygodnego gotowania i spożywania posiłków,
 2. mebli biurowych – również w biurze warto korzystać z indywidualnych rozwiązań, zamawiając biurka, szafy, czy specjalne regały,
 3. szaf na wymiar – rozsądnie zaprojektowane wnętrza szaf to komfortowe przechowywanie okryć wierzchnich i innych ubrań oraz łatwy dostęp do nich,
 4. mebli do zabudowy garderoby – zamawiane w ramach usług stolarskich garderoby są w najdrobniejszych szczegółach zaprojektowane pod kątem potrzeb użytkowników.

Istotne kwestie stolarskie

Unikalność jest ważną cechą mebli kuchennych. Na zamówienie Klientów stosujemy systemy adekwatnie do potrzeb, dobieramy wymiary poszczególnych elementów, ich wygląd i funkcjonalność. W praktyce przebiega to następująco:

 • tworzymy projekt w oparciu o metraż kuchni i jej umiejscowienie, na przykład gdy jest połączona z jadalnią,
 • uwzględniamy w projekcie nietypowe cechy wnętrz, takie jak powierzchnie ukośne kuchni na poddaszu,
 • ustalamy ile osób i w jaki sposób będzie korzystać z kuchni, aby zaplanować liczbę szafek, szuflad, półek,
 • dobieramy wysokość umieszczenia blatów kuchennych do wzrostu Twojego lub innych domowników,
 • planujemy wysokość montażu górnych szafek również z myślą o ergonomii i wygodzie użytkowania.

Wybierz nasz zakład stolarski gdy urządzasz nowy dom lub biuro, a także przy dowolnej zmianie wystroju wnętrz.

Usługi stolarskie Poznań

Rozumiejąc potrzeby naszych Klientów i znając dokładne proces tworzenia mebli wiemy, jak ważna jest sama koncepcja, a następnie umiejętne jej zrealizowanie.

usługi stolarskie w poznaniu

 1. WSTĘPNE USTALENIA – na tym etapie ustalimy, czego oczekujesz i określimy w przybliżeniu budżet wystarczający na wykonanie mebli według Twojego zamówienia.
 2. PROJEKT – wykonywane przez nas usługi stolarskie to także projektowanie mebli. Przygotujemy zarys tego, co zostanie stworzone podczas prac zakładzie stolarskim.
 3. MEBLE NA WYMIAR – bogate zaplecze technologiczne i solidny park maszynowy mają istotny wpływ na jakość mebli, które będą zwieńczeniem działań.
 4. MONTAŻ – prace montażowe prowadzimy zgodnie z umówionymi wcześniej terminami. Zyskasz pewność, że Twoja kuchnia, salon, czy biuro będą gotowe na czas.

Stolarnia z doświadczeniem

W dziedzinie mebli na wymiar nieustannie pojawiają się innowacje, które sprawdzamy pod kątem przydatności w poszczególnych meblach i wybieramy te udogodnienia, które faktycznie sprzyjają użytkowaniu kuchni na wymiar, czy innych dowolnych modułów.

Zadaniem stolarza jest zawsze sprawdzenie gotowych mebli pod kątem funkcjonalności, natomiast ostateczny efekt oceniają sami Klienci. Liczba poleceń jest najlepszym potwierdzeniem zadowolenia osób, w których domach i firmach znajdują się meble naszego autorstwa.

Zapraszamy do kontaktu, gdy szukasz stolarza z Poznania

Skorzystanie z usług stolarza to rozsądny wybór, gdy potrzebujesz indywidualnych rozwiązań. Odwiedź nas w zakładzie stolarskim w Poznaniu (woj. wielkoposkie) lub zamów kontakt przez formularz. Stolarz Poznań - wprowadzimy w Twoim otoczeniu meblowy ład zawsze w dobrym stylu.