Meble kuchenne Poznań

W naszym zakładzie stolarskim tworzymy meble kuchenne standardowe lub o zwiększonej funkcjonalności. Wysokiej klasy surowce i materiały, a także zaawansowany park maszynowy to atuty, dzięki którym gotowe meble z naszych realizacji w Poznaniu i innych miastach wyróżnia trwałość oraz bogate wzornictwo.

Przyjrzyj się bliżej Poznańskim kuchniom na wymiar

Nad meblami kuchennymi na wymiar w naszym zakładzie stolarskim pracują doświadczeni stolarze, znający dobrze specyfikę drewna i materiałów drewnopochodnych. Wiedzą oni, jak projektować i łączyć ze sobą poszczególne elementy, aby w efekcie tworzyć:

meble kuchenne Poznań

  • pojedyncze moduły – mogą to być na przykład górne szafki pod zabudowę lub nietypowe segmenty w przypadku kuchni na poddaszu,
  • zestawy mebli – wyposażenie w postaci mebli kuchennych na wymiar, które wypełnią przestrzeń w całym pomieszczeniu,
  • zestawienia łączone – spójne stylistycznie meble do kuchni połączonej z jadalnią lub z pokojem dziennym.

W ramach usług stolarskich działamy kompleksowo, tworząc:

  • fronty szafek, szaf i szuflad,
  • korpusy mebli drewniane i inne,
  • blaty drewniane do kuchni,
  • szafy na wymiar w wersji kuchennej.

Szczegóły ustalamy indywidualnie pod kątem danego zlecenia. Będziesz mieć pewność, że Twoja kuchnia nabierze wyrazu i charakteru.

Kuchnie na wymiar, czyli optymalne dopasowanie

W każdej kuchni należy przygotować miejsce na sprzęt AGD, zlewozmywak i inne wyposażenie, a to w kuchniach na wymiar uwzględnione jest już na etapie projektowania. Płyty oraz blaty tniemy, łączymy, a następnie montujemy tak, aby stworzyć przestrzeń pod zabudowę lodówki, czy zmywarki. Całość wygląda wtedy spójnie, co jest atutem niezależnie od wielkości kuchni.

Z meblami kuchennymi na zamówienie, a także w przypadku każdych mebli na wymiar wykonanych w naszym zakładzie stolarskim w Poznaniu, łączy się także szereg dodatkowych korzyści.

  1. INNOWACYJNE SYSTEMY – poza znanym już cichym domykiem szafek i szuflad mogą to być „niewidoczne” prowadnice montowane u dołu szuflad oraz gniazda elektryczne schowane w blat.
  2. DOWOLNOŚĆ ARANŻACJI – wygodne użytkowanie dobrane pod kątem liczby użytkowników oraz ich codziennych zwyczajów; dla jednoosobowych gospodarstw oraz dla licznych rodzin.
  3. MOŻLIWOŚĆ MODYFIKACJI – jeżeli masz projekt mebli, a chcesz dokonać w nim zmian na własne potrzeby, możesz również skorzystać z naszej pomocy i mieć meble idealnie dopasowane.

Z usług stolarskich warto skorzystać niezależnie od wielkości budżetu przeznaczonego na wykonanie i montaż mebli. To rozsądna inwestycja.

Dowiedz się więcej o meblach kuchennych na zamówienie

Nasz stolarz odpowie na Twoje pytania, doradzi w każdej kwestii związanej z meblami kuchennymi, pomoże dokonać korzystnego wyboru. Skontaktuj się z nami – jesteśmy do dyspozycji. W ramach współpracy zapewniamy rzetelność i terminowość.