Meble biurowe Poznań

Głównym zadaniem mebli biurowych jest usprawnienie wykonywanie codziennych czynności podczas Twojej pracy i takie właśnie meble tworzymy w naszym poznańskim zakładzie stolarskim. Bazujemy na ogólnym wyznacznikach wygody oraz ergonomii, lecz przede wszystkim dostosowujemy poszczególne biurka, szafy i regały do realnych potrzeb naszych Klientów.

Każde biuro to wyzwanie – tak tworzymy meble biurowe

Specyfika danej firmy lub przedsiębiorstwa wymaga indywidualnego podejścia do kwestii wykonania mebli, dlatego przed rozpoczęciem pracy nad meblami biurowymi ustalamy wszystkie szczegóły.

 1. Wykonanie projektu. Podejmujemy się tworzenia mebli według gotowego projektu (tak zwane projekty powierzone), możemy również wykonać nowy projekt w ramach zlecenia.
 2. Specyfika pomieszczeń. W meblach biurowych na wymiar znajdziesz sposób na zagospodarowanie dowolnej przestrzeni, także wnętrz o niestandardowych wymiarach.
 3. Rodzaj materiałów. Biurka, szafy na wymiar oraz inne meble wykonujemy z drewna oraz innych trwałych surowców i materiałów w ustalonej wcześniej kolorystyce.
 4. Termin rozpoczęcia oraz zakończenia realizacji. Przestrzeganie terminowości sprawia, że cieszymy się zaufaniem Klientów, którzy dodatkowo chętnie nas polecają.

Podejmujemy się zarówno wykonywania niewielkich zleceń, przy których wystarczy praca jednego stolarza, jak również zadań złożonych, wieloetapowych.

mebele biurowe Poznań

Najpopularniejsze meble biurowe na wymiar w Poznaniu

Gama mebli biurowych na wymiar do biura to możliwość kompletnego wyposażenia pomieszczeń w:

 • biurka lub blaty pełniące funkcję biurek – wysokość blatów ustalana indywidualnie,
 • stoły konferencyjne – od niewielkich modeli po stoły znacznie bardziej obszerne,
 • regały oraz szafy – ze standardowymi frontami lub z dodatkowymi zamkami,
 • ścianki do dzielenia otwartych przestrzeni – od prostej płyty drewnianej po całe regały,
 • boksy jako nadstawki do biurek – zwłaszcza do biura typu „open space”.

Z meblami biurowymi na wymiar wiąże się zatem korzyść kompletnego umeblowania:

 • pokojów biurowych,
 • gabinetów zarządu,
 • pokojów konferencyjnych,
 • sekretariatów.

Możesz zamówić również wyposażenie pomieszczeń kuchennych, gdzie sprawdzą się poszczególne odmiany mebli kuchennych.

Kreowanie przestrzeni dzięki meblom biurowym na zamówienie

W nowoczesnym biurze wszystko ma swoje miejsce, a wnętrza wyglądają estetycznie i profesjonalnie. Twoje biuro również może stać się wizytówką firmy, po części za sprawą odpowiednich mebli biurowych. Na zamówienie złożone odpowiednio wcześnie przygotujemy realizację w dogodnym dla Ciebie terminie. Współczesne usługi stolarskie są Twoim sprzymierzeńcem.

Zamów meble biurowe w Poznaniu z profesjonalnym montażem

Tworzymy zakład stolarski o wszechstronnych działaniach w ramach danej współpracy od doboru materiałów na meble biurowe po fachowy montaż gotowych modułów. Zapraszamy do naszej siedziby w Poznaniu oraz do kontaktu telefonicznego lub przez formularz.